CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

AMANDE WINE WELLNESS HOTEL

(HustopečeJižní Morava)

KONFERENČNÍ PROSTORY


Wine Wellness Hotel Centro disponuje moderně vybavenými konferenčními prostory až pro 20 – 200 osob a menší skupiny potěší krásné renesanční salonky Kryštof a Uršula. Oslňte své obchodní partnery či zaměstnance organizací firemní akce v našem Wine Wellness Hotelu Centro v Hustopečích u Brna a užijte si blahodárné účinky vína všemi smysly. K dispozici je moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky.


konferenční sál

Zasedací místnost

Konferenční sál

Konferenční sál

Konferenční sál

Konferenční sál

Konferenční sál

Konferenční sál

Nabídka konferenčních služeb


Postaráme se, aby Vaše konference, školení či jednání probíhalo hladce a úspěšně. Všechny naše konferenční prostory uspořádáme tak, aby dokonale odpovídaly Vašim požadavkům. Náš profesionálně školený personál je Vám vždy plně k dispozici. Využijte známé jihomoravské pohostinnosti i na Vašich pracovních cestách. Konferenční prostory hotelu Centro jsou tvořeny 7 sály o kapacitě 6 – 200 osob. Sály je možno využívat samostatně či různě kombinovat. Všechny prostory sálů jsou pokryty bezplatnou Wi-Fi a vybaveny moderní didaktickou technikou. (Technické přístroje a zařízení užívané pro výukové účely. )
Některé ze sálů jsou klimatizovány. Konferenční prostory hotelu Centro jsou v moderním či historickém stylu. Zázemí hotelu poskytuje prostory také pro doprovodné prezentace produktů, registrace či coffee breaky. Dostatečný počet míst v restauracích pro obědy a večeře je samozřejmostí. V letních měsících nabízíme catering a posezení i v naší hotelové zahradě. Venkovní rauty s grilovanými specialitami připravované přímo před očima zákazníků jsou naší specialitou. Všechny typy firemních akcí je možno doplnit o indoorové či outdoorové team buildingové aktivity i společenský program. 

Technické vybavení sálů:

 • Wi-Fi
 • Data projektory
 • Ozvučení konferenčních prostor
 • Mikrofony
 • Promítací plátna
 • Flip charty
 • Zpětný projektor
 • Televize
 • Videa
 • Klimatizace
 • Řečnický pult
 • Prodlužovací kabely
 • Další vybavení na základě požadavku

Maximální počet osob při dané formě založení sálu:
 

Název místnosti Plocha Divadlo Škola U-Forma T-Forma I-Forma Raut
Konferenční sál Pálava 140 m2 80 60 30 40 30 80
Konferenční sál č. II 180 m2 250 150 90 90 70 200
Salonek Carlos 60 m2 40 30 30 26 26 30
Salonek Kryštof 54 m2 35 20 32 24 22 30
Salonek Uršula 39 m2 22 20 22 18 16 20
Salonek Club 36 m2 20 20 20 18 16 20
Salonek Amande 30 m2 20 12 - 12 12 12
Centro club 180 m2 - - - - - -
Vinný sklípek - - - - - - -

Vinný sklípek

Vinný sklípek

Vinný sklípek

Vinný sklípek

Pivnice

Pivnice

Pivnice

Pivnice


Centro club

Pouze na objednávku: příjemné posezení s barem pro uzavřené společnosti s kapacitou až 60 osob.
Nabídka sportovních aktivit: 3 kuželkové dráhy, 2 elektronické šipky, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, možnost prezentace až 3 automobilů.

Vinný sklípek

Pouze na objednávku: příjemné posezení pro uzavřené společnosti s kapacitou až 50 osob. Možnost degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálová muzika. 

KONGRES

 • KONFERENČNÍ SÁL. Při divadelním usazení až 150 posluchačů.
 • Komorní salonek URŠULA
 • Renesanční salonek KRYŠTOF
 • CENTRO CLUB s vinným sklípkem

Team buildingové aktivity


Přímo v prostorách hotelu nabízíme volnočasové aktivity Centro Clubu, naleznete zde 3× kuželkovou dráhu, kulečník, billiard, fotbálek, šipky, bar, posezení ve vinném sklípku s řízenou ochutnávkou vín se sommeliérem a cimbálovou muzikou, venkovní gril s příjemným posezením, tradiční moravské zabijačky s regionální mandlovicí. Využijte také služeb Wine Wellness (saunový svět, whirlpool, Kneippova vinařská stezka, finské vědro) či suchou zónu (nabídka masáží, zábalů, peelingů, koupelí, partnerská VIP zóna). Dále nabízíme široký výběr team-buildingových aktivit a večerních programů pod vedením profesionální firmy, která jak outdoorový, tak indoorový program připraví vždy na míru. 

Pivnice „Panský dvůr“

Pohostinné prostředí pivnice má kapacitu cca 70 míst a je ideálním místem pro večerní posezení s přáteli i sledování sportovních zápasů. Vychutnávat si můžete lahodnou nabídku piv Plzeňského Prazdroje, vín moravských i francouzských a k tomu nabídku vybraných teplých i studených pokrmů.
V letních měsících lze využít zahrádku v atriu hotelu, kapacitně nabízí posezení pro cca 50 osob. Každé léto zde pořádáme již tradiční večerní grilování a pravidelně zveme různé cimbálové muziky, které hrají k tanci i poslechu. Vaše ratolesti na letní zahradě jistě potěší dětský koutek se skluzavkou a trampolínou. Samozřejmostí je také pokrytí bezplatnou Wi-Fi.

Máte zájem o skupinový pobyt nebo konferenci?

DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.
tel: 596 112 301
e-mail: rekrea@rekrea.info
Více kontaktů