CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

HOTEL IZVIR ★ ★ ★ ★ 

(RadenciRadenci)

Hotel Izvir leží v centru lázní Radenci uprostřed zeleného parku a je příjemným místem pro relaxaci a odpočinek.

Všechny ceny a objednávka

Hotel je součástí komplexu hotel Radin, společně s hotelem Radin A a hotelem Radin B. Všechny hotely mají společnou recepci, která se nahází v hotelovém foyer.Moderně vybavený hotel s přátelskou atmosférou vhodný pro relax ale i pro pořádání různých školení a seminářů. Hotel se nachází ve výhodné poloze v centru městečka a nabízí svým hostům venkovní bazén, saunu a fitness centrum.K dispozici je zde hostům také restaurace Park Resturant s příjemnou domácí atmosférou a výběrem místních specialit.

Ubytování

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích economy s vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana, WC, fén), telefonem, satelitní televizí, rádiem a trezorem. Dvoulůžkové pokoje standard mají možnost přistýlky.

Stravování

V ceně pobytu je zahrnuta polopenze formou bufetu.

Slevy

1 dítě do 6 let ZDARMA při ubytování se dvěma dospělými osobami v pokoji.
SLEVA PRO RODINY S DĚTMI:
1 dítě do 12 let ZDARMA a 1 dítě do 6 let ZDARMA při ubytování se dvěma dospělými osobami v pokoji (děti spí na 1 společné přistýlce) platí v následujících termínech:
01.02. – 03.03., 12.04. – 12.05., 30.05. – 02.06., 07.06. – 10.06., 20.06. – 08.09., 26.09. – 02.10., 25.10. – 03.11., 15.11. – 18.11.2019.

Příplatky

Rekreační poplatek 2 EUR osoba/noc, registrační poplatek 1 EUR osoba/pobyt, platba na místě. Příplatek za dětskou postýlku 230 Kč/noc.
Cena za jednolůžkový pokoj, cena za ubytování jedné dospělé osoby s 1 dítětem, ubytování dospělé osoby na přistýlce – na vyžádání v CK.

Oblast

  • Radenci - Lázně Radenci leží na pomezí Panonské nížiny, blízko hraničních přechodů...

Obec

  • Radenci foto Radenci - Lázně Radenci leží na pomezí Panonské nížiny, blízko hraničních přechodů...
Pořádající cestovní kancelář:
CK Rywal, spol. s r.o.
IČ: 47668873

Podobní ubytovatelé

  • HOTEL AJDA HOTEL AJDA, Moravske Toplice - Hotel Ajda ležící ve středu Moravských Toplic, nabízí příjemné prostředí a prvotřídní komfort.
  • HOTEL ZELENI GAJ HOTEL ZELENI GAJ , Banovci - Hotel Zeleni Gaj s depandancí je příjemný a komfortně vybavený hotel, postavený v rustikálním stylu, který je typický pro oblast Ljutom...
  • HOTEL RADIN HOTEL RADIN , Radenci - Nově zrenovovaný hotel Radin leží blízko hranic s Rakouskem a Maďarskem v lázeňském středisku Terme Radenci.

Všechny hotely Radenci