CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

České atrakce — co musíte vidět?

Mariánské Lázně.

Lázně

České lázně jsou proslulé široko daleko a lze je právem považovat za české stříbro. V České republice vyvěrá spoustu léčebných pramenů, které jsou základem léčby v tradičních lázních.

Krkonoše. Autor fotografie: krkonose.eu

Hory

Přírodní bohatství v České republice je mimořádné a rozmanité. Hory, které tvoří naše přírodní hranice se všemi našimi sousedy, nám umožňují prožít skvělou tuzemskou dovolenou.

Autor fotografie: jeskynecr.cz

Jeskyně

Objevujte podzemní svět České republiky a zchlaďte se ve fascinujících prostorách jeskyň. Známých jeskyň je v České republice kolem 2 tisíc, z toho přístupných je 14 a všechny jsou chráněné zákonem.

Holašovice. Autor fotografie: holasovice.eu

UNESCO památky

Kulturní dědictví a skvosty České republiky ročně navštíví nespočetné množství turistů. Jedná se o historické skvosty, na které můžeme být právem hrdí a předat tak svoji pýchu i dalším generacím.

Nenechte si ujít

  • Lyžařské areály Na lyže či běžky nemusíte do zahraničí. V České republice si zalyžujete na sjezdovkách pro začátečníky i profesionály.
  • Skanzeny Navštivte místa, kde se čas zastavil a kde historie ožívá.
  • Zábavní parky V různých koutech České republiky se nachází zábavní parky, ve kterých se děti vyblázní do sytosti.
  • ZOO a zvířata Jedna z nejoblíbenějších atrakcí pro děti, ale i pro dospělé jsou stále častěji zoologické zahrady.
  • Hrady a zámky Bohatá historie, pověsti, legendy, to vše je České republice natolik vlastní, že si získala přívlastek pohádkové země hradů a zámků.
  • Galerie a muzea Tuzemsko je zemí rozsáhlého přírodního bohatství, proto se zde vyskytují i mnohá muzea, ve kterých toto bohatství obdivujeme.