CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Liptovské Matiašovce

(obec v oblasti Liptov , stát Slovensko )

Malebná podhorská obec. Na půl cesty mezi liptovskými termály a túrami po Západních Tatrách.

Kostel v Liptovských Matiašovcích nemůžete při příjezdu minout a vsadíme se, že u něj minimálně jednou zastavíte. (Foto z Panoramio.com, autor: )

Hledejte je v krásném údolí mezi Chočskými vrchy a Západními Tatrami. Kostel svatého Ladislava patří mezi nejkrásnější na Liptově a některé zdroje jej nazývají „klenotem Liptova“. Obec Liptovské Matiašovce leží v údolí mezi Chočskými vrchy a Západními Tatrami v asymetrické údolí potoka Suchá. Je také vstupní obcí do Suché doliny, jakoby hraniční doliny TANAPU. Severovýchodní zalesněná část se nachází v Západních Tatrách. V dolní části doliny se nachází známá jeskyně Dupnica. V porostech převládá smrk, méně jedle, borovice a buk.

Více informací: Web obce

Ubytování

APARTMÁNY ANIČKA foto Skvělé hodnocení

APARTMÁNY ANIČKA

Liptovské Matiašovce

Apartmány ve stylu alpských penzionů v blízkosti pohoří Západní Tatry, v lokalitě mezi aquaparky Bešeňová a Tatralandia.

1 noc od 350 Kč

 

APARTMÁNOVÝ DŮM AUREL foto

APARTMÁNOVÝ DŮM AUREL

Liptovský Ján  (10 km)

Obec Liptovský Ján je známá jako vyhledávané rekreační středisko se širokými možnostmi oddychu v letním i zimním období.

1 noc od 330 Kč

 

APARTMÁN ALENA foto Skvělé hodnocení

APARTMÁN ALENA

Lisková  (16 km)

Apartmán se nachází v obci Lisková, 7 km od termálního koupaliště v Bešeňové. Jeho výhodná poloha Vám zajistí, že k atrakcím v létě neb...

1 noc od 264 Kč