CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Náchod

(obec v oblasti Broumovsko , stát Česká republika )

Toto hraniční město láká své návštěvníky nejen svými početnými památkami, ale i rozmanitou krajinou, která nabízí podmínky k pěší turistice, projížďce na kolech, koních, k jachtingu a windsurfingu, horolezectví, koupání a v zimě lyžování a běžky.

Zámek Náchod

Centrum plné památek

V samotném centru města se nachází celá řada historických staveb – renesanční zámek s francouzskou zahradou, gotický kostel sv. Vavřince na Masarykově náměstí , stará barokní radnice, nová novorenesanční radnice, budova poštovního úřadu a další. Dále je ve městě regionální muzeum a galerie výtvarného umění.

Přírodní bohatství

Mezi nejnavštěvovanější místa patří Adršpašsko – teplické skály, které jsou tvořeny unikátními pískovcovými skalními městy, které jsou nejrozsáhlejšími skalními masivy ve střední Evropě. Dalším uskupením skalních měst, roklin, skalních věží a hřibů tvoří 10 km dlouhý hřeben Broumovských stěn, dále hora Ostaš a stolové hory Bor a Hejšovina na hranicích s Polskem, které jsou dominantami regionu.

Více informací: Město Náchod

Ubytování

HOTEL U BERÁNKA foto

HOTEL U BERÁNKA

Náchod

Komplex Hotelu U Beránka a Městského divadla se nachází v klidné části historického centra města Náchoda v Královéhradeckém kraji. ...

1 noc od 945 Kč