CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Rožnov pod Radhoštěm

(obec v oblasti Beskydy a severní Morava , stát Česká republika )

Městečko, známé především Valašským muzeem v přírodě, je svou polohou přímo předurčeno k rekreaci a sportu. Město a jeho okolí je vybaveno řadou sportovišť pro zimní i letní sporty, stovkami kilometrů značených turistických cest a cyklistických tras.

Valašské muzeum v přírodě

Srdce Valašska

Kdysi dřevěné městečko, milé a rázovité, voňavé dřevem letitých jedlí, ze kterých bylo postaveno, se rozkládá po obou březích řeky Bečvy. Ještě počátkem dvacátého století zde byly v malebném údolí na úpatí památné hory Radhošť světově proslulé klimatické lázně. V posledních desetiletích se Rožnov pod Radhoštěm proměnil v moderní turistické, kulturní, obchodní a průmyslové centrum. Město, obklopeno sluncem prozářenými loukami, modrými horami, stráněmi vonícími jalovcem a borůvčím, si podnes uchovalo přívětivou tvář. Kdo někdy do Rožnova zavítal, rád se vrací.

Zajímavosti v okolí:

Přímo v centru Rožnova naleznete Valašské muzeum v přírodě. V blízkém okolí nalezneme známá lyžařská střediska: Hutisko-Solanec, Pustevny, Horní Bečva. V nedalekém Frenštátě pod Radhoštěm je vybudován Aquapark, můžete navštívit skokanské můstky nebo si vyjet lanovkou na Pustevny a tam se oddávat kouzlu hor.

Více informací: roznov.cz

Ubytování

HOTEL ENERGETIC foto

HOTEL ENERGETIC

Rožnov pod Radhoštěm

Wellness Resort Energetic nacházející se v poklidné části, blízko k přírodě, v Rožnově pod Radhoštěm je tvořen hotelem Energetic, depan...

1 noc od 1 400 Kč

 

HOTEL U LIP foto

HOTEL U LIP

Trojanovice  (9 km)

Proč do hotelu U Lip? Za sportem či relaxací, za romantikou a hlavně za beskydskou přírodou.

1 noc od 1 150 Kč