CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

HORSKÁ CHATA MORAVICE

(Karlov pod PradědemJeseníky)

Hodnocení klientů: 8,8 z 10 ★★★★★★★★★☆

Lokalita ★★★★★★★★★★

Zařízení hotelu ★★★★★★★★☆☆

Stravování ★★★★★★★★★★

Služby recepce ★★★★★★★★★★

Personál restaurace ★★★★★★★★★★

Pokojová služba ★★★★★★★☆☆☆

Wellness ★★★★★★★★★☆

Čistota ubytování ★★★★★★★★☆☆

Jak hodnotili jednotliví klienti?

Danuše hodnotí za rodinu s většími dětmi pobyt v srpnu 2021 ★★★★★★★☆☆☆

Klady:
Krásné prostředí, milý personál v restauraci a velmi příjemná paní recepční. V budově hotelu Kamzík pěkná herna pro malé děti, vnitřní bazén, venku skákací hrad. Chuťově výborná strava. Snídaně formou švédských stolů, základní sortiment doplňovaný až do konce výdejní doby, včetně zeleniny (rajčata, okurky, paprika). I přes níže uvedené minusy bychom klidně přijely znovu.

Zápory:
Byli jsme ubytovány v Moravici, v "dřevěné části" - babička a dvě vnučky 11 a 12 let - cenově dva dospělí a jedno dítě. Jedná se o turistické ubytování, vyhovovalo nám, že jsme měly dvě místnosti, takže babi spala zvlášť, což vnučky ocenily :-) . Připadaly jsme si ovšem jako ve společné ubytovně, vše ze sousedství je slyšet, když vedle nebo nad vámi otevřou dveře, díváte se, kdo k vám přišel. Pokulhával úklid, takže v některých místech bylo dřevěné obložení dost zaprášené. Omlouvám to nedostatkem personálu, protože zaměstnanci byli v době výdeje jídla v kuchyni a v mezičase měli na starosti úklid. Strava byla opravdu dobrá, večeře s rychlou obsluhou. Ovšem očekávala bych výběr alespoň ze dvou hlavních jídel (pobyt nebyl zrovna nejlevnější), a co mi nejvíc chybělo, byla zelenina u večeře. K jídlu žádný salát, ani kousek zeleniny, nic. Chybělo také ovoce, a to jak u snídaně, tak u večeře. Porce dost malé - nám to jakž takž stačilo, ale mít s sebou chlapa, tak nevím. Co se týká aktivity, vnučky se nejvíc těšily na lezeckou dráhu. Ta však byla zavřená z důvodu dovolené obsluhy. Stejná situace byla i v loňském roce. (Nakonec to dobře dopadlo, obsluhující přijel na jedno odpoledne na objednávku sportovních oddílů a my se vnutily do přestávky. Tak aspoň jednou.) Sada menších trampolin byla pro technickou závadu mimo provoz, velká trampolina se za provozu kymácela. Je to škoda, neměly jsme auto, takže jsme byly odkázané na okolí hotelu.

Josef hodnotí za pár ve středním věku pobyt v červenci 2020 ★★★★★★★★☆☆

Klady:
Dobrá strava

Zápory:
Neuklizenost pokoje, objekt v rekonstrukci

Pavel hodnotí za rodinu s většími dětmi pobyt v únoru 2020 ★★★★★★★★★☆

Klady:
K dispozici byl skibus , vstřícný a ochotný personál, chutná jídla. Možnost navštívit nedaleký hotel Kamzík / bazén, bouling, restaurace/.

Zápory:
Nějaký sušák na mokré lyžařské oblečení, výběr alespoň ze dvou jídel.

Luboš hodnotí za pár ve středním věku pobyt v prosinci 2018 ★★★★★★★★☆☆

Klady:
vsechno pohoda ochotny personal vse super

Zápory:
zaluzie na pokojich a vylepsit otvirani balkonovych dveri

Václav hodnotí pobyt v srpnu 2018 ★★★★★★★★★☆

Radka hodnotí za rodinu s většími dětmi pobyt v srpnu 2017 ★★★★★★★★★☆

Klady:
Přístup personálu, ubytování i chutné jídlo.

Zápory:
Večeře byly dobré a vydatné. Avšak 2 nebo 3 velmi ostré. Mohli byste dát na výběr ze 2 jídel, z nichž 1 by bylo méně kořeněné. Udělali byste radost nejen rodičům s malými dětmi, ale i lidem, kteří mají určité dietní omezení.

Terezie hodnotí za větší skupinu pobyt v červenci 2017 ★★★★★★★★★★

Klady:
Jednoduchost zajisteni pobytu pres DCK Rekrea Ostrava - navic s moznosti fakturace na mnou uvedenou castku. Krasna poloha hotelu s parkovanim. Krasne pokoje, super resene s dvemi oddelenymi mistnostmi, balkon, masazni sprcha. Chutne snidane s velkym vyberem. Klidne misto, soukromi, pohodovy a prijemny personal.

Zápory:
Neshledavam zadne nedostatky.

Zdeněk hodnotí za pár ve středním věku pobyt v únoru 2017 ★★★★★★★★★★

Zpět na stránku ubytovací kapacity