CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

PENZION IVETA

(RadavaJižní Slovensko)

Konference v penzionu

Hledá reprezentativní prostory pro kongres, seminář, školení, firemní prezentace, teambuildingové eventy, sportovní a kulturní akce nebo zahradní slavnosti?

Pokud chcete mít jistotu, že Vaše akce bude profesionálně zabezpečená a zároveň si ji můžete sami užít s pocitem, že je o všechno postaráno, v Penziónu Iveta jste na správném místě. Díky našim bohatým zkušenostem s organizací slovenských i mezinárodních akci, variabilní nabídce výjimečných prostor a známé fantastické kuchyně v nás získáte spolehlivého partnera pro organizování Vašich akcí.

K dispozici máme 4 – školící prostory:

Červený salónek pro cca 15 – 20 osob Modrý salónek pro cca 40 osob Kongresový sál pro cca 150 – 200 osob / 2× Multifunkční hala pro cca 600 osob

Každá z místností je vybavená:

  • flipchart + papír
  • plátno, projektor, tabule, wifi

Možnosti coffebreaku:

  • káva, čaj, minerálka, džus, štrúdl, pagáče

Určitě oceníte nejen velký výběr školících místnosti, jejich vybavení a různorodost coffe breaku ale i naše dodatkové služby. Upřímně si povězme, nechodí se školit 24 hodin denně, ale jen na určitou dobu po které si každý chce oddechnout a vypnout myšlenky od práce.

Naše krédo je:

,, neexistuje nic, co by se nedalo spravit sehnat a vybavit pro spokojenost našeho klienta za určitých podmínek od obyčejného školení přes pojízdné kasíno až po bunji jumping,,

V našem penziónu jsme schopni ubytovat až 200 osob, s plnou penzí. Je tu možnost rozdělení školení na více skupin. Po školení se klienti nenudí a nemusí jít hned spát, protože se zde nachází dobře zásobený bar, usměvavá obsluha, bowling, biliard, solná jeskyně, fotbalové hřiště, tenisové hřiště, plážové a volejbalové hřiště, multifunkční hala.

Konferenční místnost

Máte zájem o skupinový pobyt nebo konferenci?

DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.
tel: 596 112 301
e-mail: rekrea@rekrea.info
Více kontaktů