CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

HOTEL BEŠEŇOVÁ - VODNÍ PARK BEŠEŇOVÁ

(BešeňováLiptov)

Základní informace:

Přímo v nejlepším vodním ráji na Slovensku vyrostli kongresové prostory, které nabízejí kapacitu až pro 500 osob. Kongres, ubytování, restaurace a wellness jsou „pod jednou střechou“. Moderní kongresové centrum splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Thermal Event v Srdci Liptova:

Jednejte v moderních konferenčních prostorách největšího aqua & thermal hotelu na Slovensku s prvotřídními kongresovými službami a největší konferenčním sálem pro téměř až 300 osob. Kromě individuálního přístupu k vašim přáním tak můžete okusit i blahodárné účinky geotermálních pramenů úplně bez poplatku navíc a s množstvím aktivit, které nabízí region Liptov.

Nové kongresové prostory nabízí tři velkorysé zařízené sály na ploše až 1000 m². Jednotlivé místnosti jsou mezi sebou propojené, což umožňuje jejich flexibilní využití a variabilní uspořádání. Všechny místnosti jsou vybavené moderní technikou, která poskytne dokonalé technické zázemí pro každou firemní akci.

Před sály se nachází foaye s výhledem na vodní ráj. Sály jsou navrženy tak, aby zapadly do osobité architektury areálu, jsou velmi elegantní a stylové. Ze všech prostor je exkluzívní výhled na Liptovské pohoří. Do kongresových místností je přístup tak z externího prostředí, tak i přímo z areálu. Konferenční prostory mají vlastní recepci.

Výhled ze studia nebo apartmánu - balkon

Konferenční sál až pro 350 osob s kompletním technickým vybavením

Restaurace

Místnost je vhodná pro menší skupiny do 60 osob

Restaurace

Kapacita sálu vhodná pro 70 osob s kompletním technickým vybavením

Máte zájem o skupinový pobyt nebo konferenci?

DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.
tel: 596 112 301
e-mail: rekrea@rekrea.info
Více kontaktů