CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

HOTEL SRDIEČKO

(TáleNízké Tatry)

Meetingy a akce

Uspořádejte akci v srdci přírody Horehronie a v domácí pohodě hotelu Srdiečko***. V regionu bohatém na krásy přírody i aktivity přichystáme celý program podle vašich představ. Konferenční prostory, restaurace i personál jsou připraveni dotáhnout váš firemní event nebo rodinnou událost do těch nejmenších detailů k vaší plné spokojenosti.

Pro formální či přátelské akce, hotel nabízí:

  • bezprostrednú blízkost k lanovce na Chopok
  • bohaté možnosti pro outdoorové aktivity v regionu
  • relax ve wellness světe s venkovní vířivkou
  • občerstvení v Ski Lounge s nádherným výhledem na Chopok

V Hotelu Srdiečko*** vám garantujeme:

  • individuální přístup zaměřený na vaše přání a představy
  • komplexní podporu a poradenství při výběru služeb i aktivit
  • rychlou zpětnou vazbu našeho eventového call centra

Kongresy a konference

Uspořádejte pro svoje zaměstnance školení, seminář nebo rokování či kurz přímo pod Chopkem. Atraktivní řešení vaší firemní události máte na dosah. Využijte nespočetné možnosti pro outdoorové aktivity, které region Horehronie nabízí. Jen v našem hotelu vás čeká vysoká hodnota za nízkou cenu. Školení s maximální kapacitou 100 osob pro vás rádi uspořádáme v hotelové restauraci. Horský Hotel Srdiečko nabízí ubytovaní i pro skupiny, zabezpečí konferenční služby a možnost organizace teambuildingových aktivit, které vám rád „ušije na míru“ zkušený outdoorový tým. Stačí si len vybrat z nabídky.

Konferenční místnost

Konferenční místnost

Meeting

Meeting

Teambuildingy

Odměňte svoje zaměstnance tím nejlepším způsobem – svěřte je do péče našeho horského hotelu a dopřejte jim aktivní oddych v srdci Nízkých Tater. Příjemné prostředí s přátelskou atmosférou se postará o jejich dokonalý oddych a načerpání nových sil. Lyžování, letní turistika a netradiční aktivity se postarají nejen o stmelení vašeho pracovního kolektivu, ale i o mnoho nových nápadů pro ještě lepší pracovní výkon.

Jak na to?
Stačí se nám ozvat a zbytek zařídíme za vás. O nejrůznější aktivity s patřičným technickým a personálním zabezpečením, jako i o ubytovaní se stravováním, se postará náš profesionální tým odborníků.

Koktail na Chopku s jízdou novým Funitelem
Vyvezte se na vrchol majestátního Chopku nejmodernější lanovkou Funitel a s výhledem na všechny světové strany si užijte parádní koktailovou párty.

Noční pochod
Zažijte nezapomenutelný noční pochod tatranskou přírodou, kde si na vlastní kůži vyzkoušíte sílu přírody a spoléháním se na svůj tým utužíte kolektiv.

Hurricane Factory
Hledáte aktivitu, která vám zvedne adrenalin? Vyzkoušejte velkou novinku v Tatralandii – Hurricane Factory. V bezpečí větrného tunelu si můžete vyzkoušet volný pád. Odvaha se jednoduše sbírá s týmovou podporou.

Privátna tropická párty
Firemní dovolená na Slovensku jako v Karibiku? Užijte si tropy s celým týmem, vychutnejte si exotické drinky a zabavte se v novém Tropickém Ráji, kde budete mít pocit, že jste v rovníkových oblastech.

Svatby a oslavy

Zažijte ty nejkrásnější momenty v náručí horské přírody. Oslavte vaše životní události v srdci Nízkých Tater – v našem horském Hotelu Srdiečko. Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a tradiční přátelský přístup personálu. Svěřte se do našich rukou a my z vás uděláme hostitele roku – okouzlíte profesionálním přístupem, výjimečnou kuchyní a elegantním horským prostorem s příjemnou atmosférou. Restaurace našeho hotelu je připravená okamžitě hostit až 80 až 100 návštěvníků, což z vašeho stužkovacího večírku, rodinné oslavy, významného výročí či romantické svatby spraví nezapomenutelnou událost.

Rozměry (m) Rozloha (m2) Kino sezení Škola sezení U sezení
Konferenční salonek 4 × 7 28 30 22 18

Máte zájem o skupinový pobyt nebo konferenci?

DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.
tel: 596 112 301
e-mail: rekrea@rekrea.info
Více kontaktů