CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

AQUACITY POPRAD

(PopradVysoké Tatry)

Kongresový sál

Výjimečné město s výhledem na Vysoké Tatry poskytuje variabilní prostor pro jakoukoliv společenskou událost.

Kongresový sál (245 m2)

Nabízí možnost uspořádání akce až pro 350 osob. Variabilita sálu je založena na vystavěné a výsuvné elevaci. Multifunkční kongresový sál je umístěn nad prostorami vstupné haly a slouží nejen pro potřeby kongresové turistiky (přednášky, školení, prezentace, konference), ale stejně i pro uspořádání plesů, diskoték, koncertů, malých divadelních představení nebo modních přehlídek. Rozložení sálu umožňuje kaskádovité (divadelní) uspořádaní, jako i uspořádání společenských a kulturních akcií na jedné úrovni s nádherným výhledem na Vysoké Tatry.

 • rozměry sálu – délka 21,9 m, šířka 18,2 m a výška 6,45 m
 • konfigurace kongresového sálu – divadelní sezení, společenské akce nebo módní přehlídka
 • vybavení zahrnuje – 3 projektory, 3 elektricky ovládané promítací plátna, DVD přehrávač (CD/MP3), DVD rekordér, S-VHS videorekordér, Mini Disc, 2× video kamery pro záznam akce
 • mediálně a kontrolní centrum, systém reprodukující přírodní světlo – bodové, prostorové a rotující světla, univerzální ozvučovací systém a vizuální výstupy
 • byznys centrum – sekretářský servis, Wi-Fi připojení, tlumočnické kabiny (tlumočení 3+1 pro 250 účastníků), video konferenční systém Polycom HDX 9000 series – video konferencí v High Definition kvalitě
 • konektivita – objekt je napojený do internetu 10Mb/s synchronní linkou, v případě potřeby je možné tuto rychlost zvýšit (požadavek na zvýšení je nutné zadat minimálně 2 týdny před akcí)
 • klimatizace

Kongresový sál

Prostorný reprezentační sál je vhodný na uspořádání kongresů, školení, seminářů, recepcí, plesů, banketů ale i módních přehlídek. Nabízíme vám kompletní technické a materiální zabezpečení.

Kongresový sál

Kongresový sál

Kongresový sál

Kongresový sál

Kongresový sál

Kongresový sál

Zasedací místnost

Zasedací místnost

Kongresový sál

Kongresový sál

Salónek

Zvýrazněte jedinečnost vaší společnosti v unikátních a netradičních prostorách s kompletními službami.

Salónek (52,5 m2)

Salónek s kapacitou do 30 osob je ideálním místem na obchodní střetnutí, mítingy, školení nebo menší rodinné oslavy. Stylový a moderní zařízený prostor je vhodný i pro organizování přednášek, workshopů, menších rodinných oslav, promocí, ochutnávek vín nebo jiných akcí podle vašeho přání.

 • klimatizace
 • moderní ozvučení
 • bezdrátový přístup na internet WiFi
 • digitální projektor, flipchart, laserové ukazovátko, psací potřeby
 • telefonní linka

Zasedací sál

Zasedací sál je flexibilně uspořádaný tak, aby vyhovovala individuálním požadavkům z pohledu kapacity, stylu a formy.

Zasedací sál (107 m2) Poskytuje prostor až pro 60 osob. Místnost se dá jednoduchým otevřením příčky rozsšírit o zasedací místnost – salónek. Audiovizuální technika plní nejnovější standarty týkající se prezentací. Poskytuje ideální prostor na organizování konferencí, obchodních střetnutí nebo seminářů.

 • moderní reprezentatívní prostor
 • ozvučení, mikrofóny, promítací plátno
 • digitální projektor, flipchart, laserové ukazovátko, psací potřeby
 • internetové bezdrátové připojení WiFi, klimatizace

Příjemné prostředí pro realizací školení, seminářů, workshopů, menších akcí a obchodních zasedání.

Vyhlídková věž

Vyhlídková věž nad AquaCity vytváří dokonalé soukromí pro romantický večer nebo obchodní setkání. Vyhlídková věž (12 m2) s kapacitou 10 osob vytváří prostředí pro soukromé střetnutí s úžasným výhledem na panorámu Vysokých Tater.

Pokud hledáte originální místo, vyhlídková věž s panoramatickým výhledem na Vysoké Tatry je skutečně ten pravý prostor pro vás.

Pronájem bazénu

Zažijte originální a nezapomenutelnou párty, firemní večírek a zábavu v prostorách našich bazénů Blue Sapphire nebo Blue Diamond Pokud chcete uskutečnit originální event, firemní oslavu nebo skvělou párty, vyberte si a pronajměte si jeden z našich exkluzívních prostorů a zažijete neopakovatelnou atmosféru s velkou dávkou originality. Každá akce u nás je jedinečná a neopakovatelná. Vyznačuje se perfektní podle požadavků klientů, která zabezpečí posilnění image každé společnosti. Bohaté zkušenosti, profesionální tým a zajímavé prostory v AquaCity Poprad jsou zárukou pro naplnění všech cílů.

Blue Diamond – luxusní soukromé prostory až pro 100 osob

V prostorách bazénů Blue Diamond uspokojíme požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Luxus ve dvou nerezových bazénech s termální vodou doplňují speciální obklady a pestrobarevné světla, které se lámou ve Swarovského křišťálech na dně bazénu a vytvářejí tak osobitý magický efekt. Při bazénech se nacházejí nápojové bary s množstvím ledových drinků. Bazény můžou být pronajaté firmami nebo organizátory konferencí, kteří chtějí zažit opravdu osobitý večírek, společenskou nebo soukromou párty. Můžete si tak vychutnat zábavu a relax na vašem firemním večírku originálním způsobem.

Bazény Blue Sapphire – event až pro 400 osob

Možnost překrytí jednotlivých bazénů vám nabízí prostor na zorganizování jakékoliv akce s bohatým programem, tanečním parketem přímo nad bazénem a laserovou show. Pro vaši party vám zabezpečíme catering od jednoduchých jídel až po mezinárodní speciality s kompletními gastronomickými službami přímo v komplexe bazénů Blue Sapphire.

Catering

Společenská akce podle vaší chuti… Úspěch jakékoliv společenské události závisí od kvalitního jídla.

Naši odborníci v oblasti gastronomie vám připraví speciality teplé i studené kuchyně, lákavé sladké dezerty, originální navržené ovocné speciality, namíchají vám exotické míchané alkoholické nebo nealkoholické nápoje a kokteily. Precizně zvládneme jakoukoliv společenskou akcii na zodpovídající úrovni od jednoduchého občerstvení až po složité bankety a společenské události pro významné hosty, které si vyžadují protokolární obsluhu. Náš servis se vyznačuje vynikající nabídkou jídel a nápojů, kvalitních značkových vín, lahodných aperitivu, koňaků a výběrových destilátů. Vyberte si z kompletního nápojového lístku a z množství rozličných jídel, kulinářských nebo exotických specialit. Uspokojíme i nadstandardní požadavky těch nejnáročnějších klientů. V našich společenských prostorách můžete zorganizovat recepci, raut, cocktailovou párty, reprezentační ples, prezentace, bankety, kongresy, konference, semináře, workshopy, bazénové párty, dětské nebo narozeninové párty, případně vánoční večírek pro vaše zaměstnance.

Pomůžeme vám s organizováním vaší společenské akce, návrhem tematického zaměření případně vám doporučíme a zabezpečíme zábavný nebo hudební program. Nabízíme vám profesionálně vyškolený tým pro vaši akci – kuchaře, číšníky, somelierů, barmanky a hostesky. Image vaše akce doplní originální a luxusní výzdoba prostorů, stolů, aranžmá a květinová výzdoba.

Máte zájem o skupinový pobyt nebo konferenci?

DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.
tel: 596 112 301
e-mail: rekrea@rekrea.info
Více kontaktů