CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

GRANDHOTEL STARÝ SMOKOVEC

(Starý SmokovecVysoké Tatry)

Meetingy a akce

Uspořádejte svoje akce v nádherných historických prostorách Grandhotelu. Využijte naše bohaté zkušenosti a profesionální servis a uspořádejte výjimečné akce okořeněné jedinečnými zážitky a nádhernými výhledy.

Proč uspořádat svoji akci v Grandhotelu?

 • elegantní Grandhotel s tradicí od roku 1904
 • výborná poloha v centre Starého Smokovce
 • 4 noblesní konferenční místnosti a prostorově velkorysé pokoje
 • dokonalé uvolnění v Grand Spa s bazénem a saunami
 • gastronomie ve stylu rakousko – uherské kuchyně

Kromě toho vám garantujeme:

 • individuální přístup zaměřený na vaše přání a představy
 • komplexní podporu a poradenství při výběre služeb i aktivit
 • rychlou zpětnou vazbu našeho eventového call centra

Konference

Vyberte si pro svoje firemní akce v Tatrách Grandhotel s unikátní atmosférou, který je už víc jako 100 let neodmyslitelnou dominantou Starého Smokovce. Hotel postavený v secesním slohu je z hlediska historie, polohy či architektury právem považovaný za jeden z nejprestižnějších hotelů na Slovensku. Charakterizují ho nejen prostranné pokoje, ale i stylové reprezentační prostory na uspořádání kongresů, školení, seminářů, recepcí, plesů, banketů či svateb.

Kongresy a konference

Rozměry (m) Rozloha (m2) Kino sezení Škola sezení U sezení
Sál Hoepfner 14,6×12,5 182,5 180 80 80
Salonek Hossein 8,1×5,2 42,1 40 20 20
Salonek Beneš 10×5 50 40 20 20
Salonek Fridrich August 10×7 70 80 40 30

Firemní akce

Zvolte si prostory s nezaměnitelnou aurou charismatického místa, které si pamatuje představení prvního černo – bílého filmu. Přeneste se do překrásné inspirativní tatranské přírody, která probudí vaše smysly, kreativitu a nové nápady. Uspořádejte svoje semináře, meetingy, firemní akce či školení pod Slavkovským štítem a pobyt v Grandhoteli se stane zároveň odměnou pro vaše kolegy.

Proč si zvolit prostory Grandhotelu Starý Smokovec pro firemní akce:

 • prostorově velkorysé pokoje
 • lokalita v centru Starého Smokovce, pouze 10 minut od dálnice D1
 • v objetí tatranské přírody a na skok od množství aktivit a atrakcí
 • elegantní grandhotel se skvělým servisem a tradicí od roku 1904
 • noblesní prostory s křišťálovými lustry

Pohádkové svatby

V Starém Smokovci už více než sto let září legendami opředený secesní Grandhotel, který jako první velký tatranský hotel otevřel své brány v roce 1904. V Evropě vládla „La bellé epoque“ – krásná doba a aristokracie si užívala prestiž tohoto hotelu pod Slavkovským štítem. Krásu minulého století si uchoval dodnes a v odlesku křišťálových lustrů vám nabízí prostory pro tu nejromantičtější svatbu ve stylových interiérech nebo v přilehlé terase se zahradou. Romantiku místa podtrhuje sousedící malý dřevěný kostelík.

Teambuildingy

Vypravte se se svým týmem na dobrodružství do Tater a objevujte nespoutanou přírodu v její divoké kráse. Léčivý horský vzduch osvěží unavené těla a znovu nastartuje i duševní schránky. Zvolte si Grandhotel Starý Smokovec jako základnu pro svoje výpravy za nespočetným množstvím aktivit, které se nabízejí rovnou u hotelu. Zocelte svůj tým v inspirativním prostředí Tater a po večerech se nechte rozmazlovat charismatem legendárního hotelu, ale i moderní wellness péčí. Kromě tradiční večerní sáňkovačky na Hrebienku v zimě a turistiky v létě máme pro vás několik zajímavých tipů:

NOVINKA: Banket v Tatranském ledovém domě
Zažijte unikátní večer plný překvapení. Vyblázněte se po dobu noční sáňkovačky na Hrebienku a zábavu spojte s příjemným občerstvením v Tatranském ledovém domě.

Zimní zážitky
Pouze v Grandhotelu**** Starý Smokovec vám nabídneme jedinečné teambuildingové aktivity: zimní teambuilding s horským vůdcem, lavinové kurzy se záchranáři či záchranářský kurz.

Vintage párty
Zorganizujte párty ve stylu první republiky, starého Hollywoodu nebo filmu The Great Gatsby. Grandhotel má už připravenou svoji autentickou atmosféru, doplňte ji o skvělou zábavu v charismatickém Crystal baru, kde nebudete rušení žádnými zvědavými oky. Koňak, doutníky a nezapomenutelný večer je zaručený.

Snídaně na Lomnickém štítu
Začněte den na unikátním místě. Vyvezte se na vrchol druhého nejvyššího štítu a vychutnejte si bohatou snídani v kavárně Dedo ve výšce 2 634 m.n.m. Snídaně v oblacích a s neopakovatelnými výhledy zaručeně okouzlí každého!

Noční pochod
Zažijte nezapomenutelný noční pochod tatranskou přírodou, kde na vlastní kůži zažijete silu přírody a spoléháním se na svůj tým utužíte kolektiv.

Hurricane Factory
Hledáte aktivitu, která vám zvedne adrenalin? Vyzkoušejte velkou novinku v Tatralandii – Hurricane Factory. V bezpečí větrného tunelu si můžete vyzkoušet volný pád. Odvaha se snáze sbírá s týmovou podporou.

Máte zájem o skupinový pobyt nebo konferenci?

DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.
tel: 596 112 301
e-mail: rekrea@rekrea.info
Více kontaktů