CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

HOTEL TITRIS ODBORÁR

(Tatranská LomnicaVysoké Tatry)

Základní informace

Hotel Titris Odborár je svou polohou a vybavením ideálním místem pro konání kongresů a školení. Prostory okolo hotelu lákají k teambuildingovým aktivitám.

K dispozici jsou:

  • kongresový sál
  • salónek Titris

Hotel Titris

Konferenční sál

Konferenční sál

Kongresová místnost

Konferenční sál

Kongresový sál je vhodný pro konání i větších školení. Při školském sezení se do sálu vejde 120 osob, při „kino“ sezení až 200 osob. Samozřejmostí je kompletní technické vybavení jako dataprojektor, ozvučení, promítací plátno, mikrofóny, flipchart s papírem a fixy.

Salónek Titris je určený pro menší zasedání. Při školském sezení je vhodný pro maximálně 24 osob, při „kino“ sezení pro 40 osob. Taktéž obsahuje technické vybavení v podobě dataprojektoru, promítacího plátna, mikrofonu, ozvučení, flipchartu s papírem a fixy.

Hotel poskytuje komplexní zabezpečení akcí od stravování, různých variací občerstvení (káva s mlékem, čaj, minerálka, nealko nápoj, chlebíčky, zákusky, ovoce, sladké a slané pečivo, …), až po bohatý doprovodný program zabezpečen ve spolupráci s ověřenými a spolehlivými externími agenturami

Neodmyslitelným místem odpočinku je AQUA Relax centrum přímo v hotelu, kde je možnost využití různých vodních masážních trysek, saun, zábalů a masáží.

Maximální ubytovací kapacita: 88 pokojů, z toho 172 pevných lůžek a 30 přistýlek, tj. spolu 202 osob.

Máte zájem o skupinový pobyt nebo konferenci?

DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.
tel: 596 112 301
e-mail: rekrea@rekrea.info
Více kontaktů