CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Cibula fest

(19. 7. 2018 - 21. 7. 2018, Holíč, Hodonín)

Chcete se pobavit a rádi posloucháte s přáteli hudbu ve stylech jako je pop, rock, reggae a hip - hop? Neváhejte a navštivte hudební festival Cibula fest, který se koná v Holíči.

Cibula fest

Myšlenka uskutečnit festival, který na hranicích západního Slovenska a jižní Moravy chyběl, vznikla na jaře roku 2009. Název festivalu je odvozený od zažitého označení obyvatel města Holíč, kteří jsou na Záhoří známí jako „Cibuláři“. CIBULA FEST je multižánrový „Open Air“ festival. Záměrem akce je primárně prezentovat Českou a Slovenskou hudební scénu. Tento prioritní směr je doplněný o hostující žánry z celého světa. Záměrem je zpestření, porovnání a především nevyčerpatelné množství nabídky, která je ve svých obměnách zárukou jedinečnosti a atraktivnosti akce. Celkovou nabídku doplňují adrenalinové, zábavné, zážitkové, naučné a dětské atrakce, hry a soutěže. Cílem festivalu je vytvoření prostoru pro každou generaci, věkovou skupinu a pro rodiny s dětmi. Podtitul Česko – Slovenský festival má skutečně svoje opodstatnění, protože na základe monitoringu festival navštěvuje až 40% občanů z České republiky z celkové návštěvnosti festivalu, čím se udržuje a prohlubuje mezinárodní komunikace a vztahy. Festival je navíc zařazený mezi největší festivaly a každoročně zde přicházejí ve větším počtu návštěvníci ze všech koutů Slovenska i Česka.

Ubytování

HOTEL PANON foto

HOTEL PANON

Hodonín  (5 km)

Hotel Panon v Hodoníně má dominantní postavení v tomto regionu nejen ve své kapacitě, ale i poskytovaných službách ve výhodných cenovýc...

1 noc od 800 Kč

 

ZÁMECKÝ PENZION ROTUNDA foto Skvělé hodnocení

ZÁMECKÝ PENZION ROTUNDA

Břeclav  (22 km)

Záměcký penzion Rotunda se nachází přímo na nádvoří břeclavského zámku.

1 noc od 550 Kč