CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Dny Vánoc v Inchebě

(30. 11. 2018 - 19. 12. 2018, Výstaviště Incheba Expo, Bratislava)

Advent v Bratislavě je tradičně spojen s návštěvou trhu, který nese název Vánoční dny v Inchebě. Na vánočním trhu najdete pod jednou střechou vánoční dárky pro celou rodinu.

Výstaviště Incheba Expo

  • Na ploše o více než 10 tisíc metrů čtverečních přichystají kupci širokou paletu vánočních ozdob a dárků: hračky pro děti, kožené a moderní oblečení, sklo, módní doplňky do interiéru, kosmetiku, šperky, elektroniku, knihy a ohňostroje.
  • Také ukázka lidového umění a řemesla nepřijde na vánočním trhu zkrátka: Sami si můžete vyzkoušet paličkování (nazýváno také jako „pravá krajka“), výrobu svíček, zpracování kůže nebo zdobení perníčků.
  • Kromě toho lze na vánočním trhu v Inchebě nalézt ještě atrakce a program určený pro nejmenší členy rodiny. Nákupní promenáda na vánočním trhu v Bratislavě splní všechna přání!

Mapa umístění

Ubytování

CITY HOTEL PERUGIA foto

CITY HOTEL PERUGIA

Bratislava

CITY HOTEL PERUGIA je nově zrekonstruovaný hotel, který leží přímo v centru Bratislavy, v městské části Staré Město, přímo na Zelené ul...

1 noc od 1 110 Kč

 

RÁJ ZDRAVÍ foto Novinka

RÁJ ZDRAVÍ

Bratislava  (3 km)

RÁJ zdraví je nové moderní zařízení ajurvédské medicíny, jediné svého druhu na Slovensku. Poskytuje komplexní služby zaměřené na indiv...

1 noc od 3 660 Kč

 

HOTEL PLUS foto

HOTEL PLUS

Bratislava  (6 km)

Hotel Plus se nachází v okrajové části Bratislavy, nedaleko obchodního centra a letiště M. R. Štefánika.

1 noc od 835 Kč