CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

WELLNESS HOTEL GRAND

(Demänovská DolinaNízké Tatry)

Kongresy a konference

Využijte atraktivní prostředí nádherných Nízkých Tater a prvotřídní služby Hotelu Grand Jasná. Kromě inspirativní atmosféry a kvality 4-hvězdičkového komplexu při organizaci velké akce oceníte širokou nabídku prostorů s velkou variabilitou organizace sezení, profesionální zkušenosti s organizováním akcií velkého charakteru, velkou lůžkovou kapacitu hotelu, vysokou kulinářskou úroveň a možnosti oddychu v hotelovém Wellness & Spa (možnost pronájmu prostorů pro uzavřenou společnost) či večerní zábavu v nočním klubu Happy End s kapacitou více než 1000 lidí.


Firemní akce

Plánujete korporátní akce, rokování, kurz, školení nebo firemní večírek? Hotel Grand Jasná vám nabízí řešení v podobě atraktivního a inspirativního horského prostředí, špičkového hotelu s ubytováním a excelentní gastronomií. Vyberte si z naší široké nabídky konferenčních prostorů.
Kromě organizace akcí ve formálním nebo přátelském stylu hotel Grand Jasná přináší i další výhody:

  • centrální poloha horské oázy ve středu Slovenska
  • nové pokoje v horském stylu
  • nové wellness centrum
  • jedinečná horská pláž pod širým nebem
  • Disco Bar Happy End s nejlepší aparaturou na Slovensku
  • Ski in & Ski out

Wellness Hotel Grand

Firemní akce

Wellness Hotel Granda

Firemní akce


Teambuildingy

Koktail na Chopku s jízdou novým Funitelem Vyvezte se na vrchol majestátního Chopku nejmodernější lanovkou Funitel a s výhledem na všechny světové strany si užijte parádní koktailovou párty.
Hurricane Factory Hledáte aktivitu, která vám zvýší adrenalin? Vyzkoušejte velkou novinku v Tatralandii – Hurricane Factory. V bezpečí větrného tunelu si můžete vyzkoušet volný pád. Odvaha se snadněji sbírá s teamovou podporou.


Restaurace

Koktail na Chopku s jízdou novým Funitelem

Lobby bar

Hurricane Factory

Privátní tropická párty Firemní dovolená na Slovensku jako v Karibiku? Užijte si tropy s celým teamem, vychutnejte si exotické drinky a zabavte se v novém Tropickém Raji, kde budete mít pocit, že jste doopravdy v rovníkových oblastech.
Noční pochod Zažijte nezapomenutelný noční pochod tatranskou přírodou, kde si na vlastní kůži vyzkoušíte sílu přírody a spolehnutím se na svůj team utužíte kolektiv.

Lobby bar

Privátní tropická párty

Lobby bar

Noční pochod


Svatby a oslavy

Plánujete intimní rodinnou oslavu, stužkový večírek nebo grandiózní třpytivou svatbu? Hotel Grand je místem, kde se sny plní na počkání. Organizační schopnosti našeho personálu spolu s exkluzivní kuchyní jsou garancí nezapomenutelného večeru pro všechny vaše hosty v našich exkluzivních prostorách. Důležité události vašeho života si zaslouží výjimečnost. Dopřejte si magickou svatbu či oslavu v nádherném prostředí Nízkých Tater a majestátní Chopok vám bude dokonalou kulisou po dobu celého večera z naší nové konferenčního sálu. Zažijte skutečnou pohádku! Zasaďte vaší svatbu do unikátního prostředí, zahalte jí do prestiže a pojistěte zárukou dlouholetých zkušeností 4* hotelu.

Nově zrekonstruovaná koupelna

Svatba

Obývací pokoj

Svatba

Kongresy a konference

Rozměry (m) Rozloha (m2) Kino sezení Škola sezení U sezení
Velký konferenční sál 14 × 13 182 200 130 100
Malý konferenční sál 13 × 7 91 100 70 50 40
Hotelová hala Atyp 210 300 --- ---
Nový konferenční sál 25,2 × 12,85 324 328 280 152

Máte zájem o skupinový pobyt nebo konferenci?

DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.
tel: 596 112 301
e-mail: rekrea@rekrea.info
Více kontaktů